فرهنگ اسلام مورد هجمه شدید دشمنان است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، آیت الله العظمی یدالله دوزدوزانی تبریزی از اساتید درس خارج حوزه علمیه قم صبح امروز در دیدار مدیر مسئول و اعضای شورای سردبیری روزنامه فرهنگ آشتی با بیان اینکه امروز فرهنگ اسلامی مورد هجمه شدید دشمنان است تاکید کرد:

از سویی دشمنان از شرق و غرب عالم و از سویی دیگر وهابیون سلفی، فرهنگ اسلامی را مورد هجمه قرار داده اند و باید با هوشیاری این هجمه ها را دفع کرد.

وی با بیان اینکه باید به داد نسل جوان رسید و از سنین کودکی برای تبیین معارف اسلامی فرهنگ سازی کرد ابراز داشت: رسانه ها رسالت مهمی در آشنا کردن مردم و به ویژه نسل جوان با فرهنگ و معارف اسلامی دارند.

وی با بیان اینکه در راستای تبیین معارف اسلامی باید از شعارزدگی اجتناب کرد، رواج مواد مخدر و انحرافات اخلاقی و جنسی را از جمله تهدیدات متوجه نسل جوان دانست و بر ضرورت هوشیاری در این راستا تاکید کرد.

این مرجع عالیقدر جهان تشیع در ادامه انتقاد سالم و سازنده را در کشور لازم و ضروری دانست و تاکید کرد: انتقاد صحیح و سازنده موجب پیشرفت امور می شود.

آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان توصیه هایی به مسئولان روزنامه فرهنگ آشتی گفت:

صرف ملاقات و دیدار با مراجع و علما کفایت نمی کند و شما باید سعی کنید مبانی اسلامی را گسترش دهید و در راستای نشر آموزه های دینی تلاش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست