سخنرانی آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی در رابطه با هتک حرمت به حجر بن عدی

باسمه تعالی

دست جنایت پیشه ی استعمار بار دیگر از آستین آلوده ی فرزند پلیدش بیرون آمد و فاجعه ای دیگر را رقم زد.
تروریست های ضاله ی تکفیری، با نقاب مسلمانی، با تخریب و نبش قبر «حجربن عدی» صحابه بزرگ پیامبر (ص) و یار فداکار امیرمؤمنان علی (ع) و نیز در به آتش کشیدن مزار جعفر بن ابی طالب معروف به “جعفر طیار” در جنوب اردن و تهدید به تخریب زینبیه(س) دمشق، ثابت کردند که به هیچ قانون الهی پای بند نیستند.

 

این کینه توزان! ددمنشانه در هر جایی که می توانند احساسات عمومی را جریحه دار کنند دست اندازی کرده تا آتش التهاب و تفرقه در میان مسلمانان همچنان گرم بماند که این همان خواسته استعمار و استکبار جهانی است برای سیاه نشان دادن چهره نورانی اسلام، قرآن، نبی گرامی (ص)، اهل بیت: آن بزرگوار و بالاخره عموم مسلمانان.

منشأ این همه جنایت، مفتیان گمراه سلفی هستند که برای خوش رقصی بیگانگان و دشمنان اسلام، فتواهایی بر خلاف مبانی قرآن مبین و سنت نبوی (ص)، برای تخریب، قتل و غارت مسلمانان صادر می کنند.

در این میان رفتار تناقض آمیز همیشگی همراه با سکوت عمدی مجامع بین المللی و از آن تلخ تر حمایت آشکار از این جانیان سلفی افسار گسیخته و آزادی کامل سردمداران و رهبران آنان، بیانگر چهره ی فریبکار و توطئه گر این مجامع هست.

جنایت کاران سلفی هم بدانند مجامع اسلامی اعمال ناشایست وغیر انسانی آنان را بیش از این نمی توانند تحمل نمایند.
ما ضمن محکوم کردن و اظهار تأسف و تأثر شدید از این جنایات و خسارات جبران ناپذیر، اقدام فوری و هوشیارانه ی مسلمانان جهان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت :را در مقابل این تجاوزهای بی امان خواستاریم.

اللهم انّا نشکو الیک فقد نبیّنا وغیبه ولیّنا… .
hejr-bn-oday

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست