تجمع اعتراضی مردم کرج با حضور حضرت آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی به سازندگان فیلم موهن به ساحت پیامبر اکرم(ص)

پس از ساخت فیلم موهن به ساحت رسول مکرم اسلام صلی الله علیه و آله، تجمع اعتراض آمیزی با حضور مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی مد ظله العالی، اقشار مختلف مردم و هیئات مذهبی در مسجد جامع کرج برگزار شد.

در این حرکت که برای دفاع از حریم پیامبر صلح و رحمت شکل گرفت، شعرا و مداحان اهل بیت علیهم السلام با خواندن اشعاری در مدح حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله ارادت خود را به آن پیامبر مهربانی نشان دادند. سخنران این تجمع اعتراضی نیز با تبیین ابعاد مختلف شخصیت پیامبر اکرم به شرایط سخت مسلمانان در سالهای ابتدایی ظهور اسلام و واقعه ی شعب ابی طالب اشاره کرد و افزود که در آن دوران سخت نیز مردم با علاقه به دین اسلام مشرف می شدند.

آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی در بیست و سوم شهریور ماه با صدور بیانیه ای از این حرکت آمریکایی صهیونیستی اعلام انزجار کرده و ابعاد مختلف این جنایت ضد فرهنگی را روشن کرده بود. ایشان در این بیانیه اشاره می کند: « بر مسلمانان و تمام انسان های آزاده و آزاد اندیش، به ویژه متفکران جهان، زعما و رهبران اسلامی، حاکمان دینی لازم است که به هر وسیله ای انزجار و تنفر خود را از این گونه اعمال ناشایست و غیر انسانی نشان دهند و با اقدامی سنجیده جلو تکرار چنین اعمالی را بگیرند.»

این تجمع اولین حرکت اعتراضی مردم مسلمان کرج علیه سازندگان فیلم موهن به ساحت پیامبر مکرم اسلام بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست