بازدید از مناطق زلزله زده خوی

در پی زلزله چندی پیش در منطقه خوی، حجت الاسلام شیخ حمید دوزدوزانی، فرزند مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی مدظله العالی و هیئت همراه، جهت بازدید و بررسی اقدامات لازم در این مناطق ، حاضر شدند.

در این بازدید اقلام جمع آوری شده از طرف مؤمنین، شامل: وسایل گرمایشی، خوراکی، پتو، خرما و فوم زیرانداز ، تقدیم هموطنان عزیز روستاهای شهرستان خوی شد.

▪️همچنین ایشان، پس از بازدید از شهر خوی و روستاهای زلزله زده: بدلان، فیرورق، ینگجه و گفتگو با مردم آسیب دیده و برخی از مسئولین منطقه، اقدام به تهیه کانکس و تأمین و ساخت_خانه و سرپناه برای خانواده های مستضعف و نیازمند منطقه زلزله زده خوی با همکاری خیرین و معتمدین خواهند کرد.

▪️بنابراین شماره حساب 627241582 و یا شماره کارت 6037701169698229 نزد بانک کشاوری، به نام حضرت آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی جهت دریافت کمک های مردمی برای تامین مسکن آسیب دیدگان، به صورت کانکس و ساخت مسکن اعلام می گردد.

بازدید از مناطق زلزله زده خوی

همچنین یادآور می شود:
حضرت آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی مدظله اجازه مصرف خمس تا حد ثلث (۱/۳) از سهم امام علیه السلام، جهت رسیدگی به مناطق زلزله زده خوی به مومنین داده اند و دفتر معظم له آمادگی خود را برای دریافت وجوهات و همکاری جهت احداث خانه برای زلزله زدگان اعلام می دارد.
مومنین می توانند وجوهات و هدایای نقدی خود را به شماره حساب 627241582 و شماره کارت 6037701169698229 نزد بانک کشاورزی به نام آیت الله دوزدوزانی واریز نمایند.
جهت اطلاع بیشتر با شماره های دفتر تبریز معظم له تماس حاصل فرمائید:
📞۰۲۵-۳۷۱۳۳
📞۰۴۱۳۵۲۵۲۶۵۰

فهرست