بازدید از مراحل پایانی ساخت منازل مسکونی در منطقه زلزله زده آذربایجان شرقی

درپی زلزله سال 1396 در منطقه ایوق و شربیان و دوزدوزان و خسارات وارده به منازل مکونی اهالی که منجر به تخریب کلی و جزئی بسیاری از واحدهای روستایی و شهری شد، حضرت آیت الله العظمی دوزدوزانی مدظله ، علاوه اجازه مصرف ثلث سهم امام جمیع مومنین را دعوت به مشارکت و همیاری در بازسازی منازل مسکونی فرمودند.

در این راستا هیئتی از دفتر معظم له برای بازدید از منطقه، بررسی نیازها و مشکلات پیش روی بازسازی و گفتگو با مسئولین دولتی و معتمدین منطقه اعزام شد. این هیئت حساب بانکی ویژه ای به این منظور افتتاح و به اطلاع خیرین و علاقمندان در آذربایجان رساندند.

در مدت 10 ماه گذشته مبالغی افزون بر 1.300.000.000 ریال جمع آوری و با نظارت معتمدین و خیرین و دفتر معظم له جهت بازسازی و تجدید بنای افراد نیازمند و دارای اولویت مصرف شد.

افزون بر ساخت واحدهای مسکونی، برای سایر افراد آسیب دیده نیز مصالح ساختمانی با توجه به نوع نیاز تحویل شد. هیئت اعزامی دفتر معظم له در طول این مدت طی بازدیدهای مستمر روند بازسازی و اسکان اهالی را پیگیری و دستورات لازم را صادر کردند.

در پایان لازم است از عموم مردم خصوصا خیرین و معتمدین آذربایجان و همه مومنینی که با کمک مالی و غیرمالی خود کوشیدند آلام زلزله زدگان را تسکین دهند و در این امر خداپسندانه کوشا باشند تشکر و قدردانی کنیم.

روابط عمومی دفتر آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست