اهداء کانکس و مصالح به زلزله زدگان خوی

پس از بازدید حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ حمید دوزدوزانی فرزند مرجع عالیقدر و نمایندگان معظم له از شهر خوی و روستاهای زلزله زده خوی و بررسی وضعیت جدید آنان و دعوت از خیرین و مومنین برای ساخت سرپناه برای مستضعفین زلزله زده ی خوی، بعد از بررسی و شناسایی، تعدادی کانکس جهت اسکان موقت و مصالح ساختمانی جهت بازسازی منازل آسیب دیده به مناطق مذکور ارسال شد.

همچنین با بررسی های انجام شده و با توجه به گرم تر شدن هوا و آرامش ایجاد شده در منطقه: ازین پس اقدامات لازم در دو مرحله، جهت بازسازی منازل آسیب دیده و در مرحله ی بعد جهت ساخت منازل تخریب شده ، اقلام و مصالح ساختمانی ، با همکاری تجار و خیرین و مومنین ارسال خواهد شد.

▪️بنابراین شماره حساب 627241582 و یا شماره کارت 6037701169698229 نزد بانک کشاوری، به نام حضرت آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی جهت دریافت کمک های مردمی و خیرین برای تامین مسکن آسیب دیدگان، به صورت تامین مصالح ساختمانی رایگان اعلام می گردد.

اهداء کانکس و مصالح به زلزله زدگان خوی

پیش از این نیز در پی زلزله چندی پیش در منطقه خوی، حجت الاسلام شیخ حمید دوزدوزانی، فرزند مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی مدظله العالی و هیئت همراه، جهت بازدید و بررسی اقدامات لازم در این مناطق ، حاضر شدند.

در این بازدید اقلام جمع آوری شده از طرف مؤمنین، شامل: وسایل گرمایشی، خوراکی، پتو، خرما و فوم زیرانداز ، تقدیم هموطنان عزیز روستاهای شهرستان خوی شد.

▪️همچنین ایشان، پس از بازدید از شهر خوی و روستاهای زلزله زده: بدلان، فیرورق، ینگجه و گفتگو با مردم آسیب دیده و برخی از مسئولین منطقه، اقدام به تهیه کانکس و تأمین و ساخت خانه و سرپناه برای خانواده های مستضعف و نیازمند منطقه زلزله زده خوی با همکاری خیرین و معتمدین خواهند کرد.

▪️بنابراین شماره حساب 627241582 و یا شماره کارت 6037701169698229 نزد بانک کشاوری، به نام حضرت آیت الله العظمی دوزدوزانی تبریزی جهت دریافت کمک های مردمی برای تامین مسکن آسیب دیدگان، به صورت کانکس و ساخت مسکن اعلام می گردد.

فهرست