بیانیه در پی هتک حرمت نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله)

بیانیه حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ یدالله دوزدوزانی تبریزی مدظله

در پی هتک حرمت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله

 

باسمه تعالی

 

برادران مؤمن و مسلمان و انسان های آزاده در تمام نقاط جهان؛

وقتی حضرت محمد صلی الله علیه و آله مبعوث شد، با پیروان دو دین ابراهیمی– یهودیت و مسیحیت – مواجه بود و تاریخ گواه است که با ایشان عادلانه و با مهروزی برخورد کرد. او پیامبر صلح و رحمت و عدل است و تمامی انسان ها را با هر قومیت و نژاد و دینی دارای کرامت می داند. او اسوه اخلاقی انسان هاست و دینش مروّج نیکی و خوبی …

کسانی که از آغاز با او مبارزه کردند، پیروان هوای نفس و متعصبانی متحجر بودند که چون در برابر منطق استوار آن حضرت توانی نداشتند، به فحش و ناسزا و تمسخر پرداخته و به سفسطه و مغالطه روی آوردند و تبلیغ بی بند و باری و فساد و فحشاء و… کردند. متأسفانه امروز هم چنین افرادی در جامعه جهانی، مخصوصاً در میان مردم غرب دیده می شوند که با استفاده از هر گونه ابزار و امکاناتی راه پیشینیان فاسد خویش را ادامه می دهند. امروزه صهیونیسم صلیبی جنایتکار و نژادپرست با یاری عواملی همچون سام باسیل ملعون، می خواهد با تمام قوا اسلام را تضعیف کند و برخی از اعضای جامعه مسیحیت همچون کشیش تری جونز با این جرثومه فساد همکاری می کنند.

این دو گروه می خواهند با توهین به مقدسات و ساحت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و ترویج فساد و فحشا، ایمان جوانان ما را به خدا و پیامبر عظیم الشأن که سمبل تمام خوبی هاست، تضعیف کنند و با تمام قوای نظامی و فرهنگی و تبلیغی به جنگ اسلام و مسلمین آمده اند.

 

آیین ها و فرقه های دست ساخته غرب که اشاعه دهنده کثیف ترین عقاید هستند و تربیت یافتگان ایشان انواع عقده ها و مشکلات روانی را دارند و جسورترین کسانی هستند که به تمامی مقدسات توهین می کنند و با انواع وسایل مادی و تبلیغی و هزینه های هنگفت عقاید منحرف خویش را به خورد جوانان می دهند و ای بسا افراد ساده لوح فریب ایشان را می خورند.

اینان مدتی است بنا بر جسارت به مقام شامخ رسالت نبی اکرم صلی الله علیه و آله گذاشته و گاه و بی گاه با نوشته ها و قلم های مسموم و با مقالات موهن به میدان می آیند و به تازگی افرادی پیدا شده اند که به مقام عظیم نبی اکرم صلی الله علیه و آله با هنر نمایش و فیلم جسارت کرده اند که قلم یارای نوشتن آن را ندارد. بر مسلمانان و تمام انسان های آزاده و آزاد اندیش، به ویژه متفکران جهان، زعما و رهبران اسلامی، حاکمان دینی لازم است که به هر وسیله ای انزجار و تنفر خود را از این گونه اعمال ناشایست و غیر انسانی نشان دهند و با اقدامی سنجیده جلو تکرار چنین اعمالی را بگیرند.

 

و السلام علی من اتبع الهدی
۲۳/۶/۹۱ مطابق شوال ۱۴۳۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست